Hanzas iela 7, Rīga LV-1045
Tel.: 28669906
E-pasts: hhworkwear@kurt-koenig.lv
© 2016 Helly Hansen. All rights reserved. Created by iconcept.lv

SIA"RECK"

Esam viens no vadošajiem energobūvniecības pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti nodrošina mērķtiecīgas investīcijas ne tikai uzņēmuma modernizācijā, bet arī darbinieku profesionālajā izaugsmē un darbinieku darba apstākļos. Labu darba apstākļu nodrošināšanā lielu lomu spēlē atbilstošs un kvalitatīvs darba apģērbs. Reizēm mūsu darbinieki savā apģērbā pavada visu dienu gan labos, gan sliktos laika apstākļos. Halley Hansen piedāvāja ūdens necaurlaidīgus, bet tajā pašā laikā elpojošus darba apģērbus, kas atbilst visiem drošības standartiem un ļauj darbiniekam justies ērti un droši.

SIA"LEMENKAINEN"

Mūsu uzņēmumam ir svarīgi, lai darbs būtu izpildīts kvalitatīvi un noteiktajos termiņos. Būtisks priekšnoteikums, lai realizētu šos mērķus, ir darbinieku pozitīva attieksme pret darbu un produktivitāte. Pateicoties Halley Hansen  darba apģērbam, mūsu darbinieki var netraucēti koncentrēties savam darbam un ražīgi strādāt, nedomājot par laika apstākļiem, aukstumu, lietu utt.

SIA"SKONTO PREFAB"

Meklējot atbilstošu apģērbu saviem darbiniekiem, īpašu uzmanību pievērsām, lai tas būtu mitruma izturīgs, elpojošs un drošs. Mūsu darba specifika ir saistīta ar betona elementu ražošanu, kas ietver darbu gan iekštelpās, gan ārpus tām, līdz ar to pret darba apģērbu ir augstas prasības- tam jābūt vienlaicīgi izturīgam, elpojošam, un jāatbilst visiem drošības standartiem. Izlēmām investēt Halley Hansen darba apģērbā, jo tas vislabāk atbilda mūsu prasībām un  pēc  testa praksē, par to bija vispozitīvākās atsauksmes.

Kontakti Hanzas iela 7, Rīga LV-1045
Tel.: 28669906
E-pasts: hhworkwear@kurt-koenig.lv

Privātuma un sīkdatņu politika
© 2016 Helly Hansen. All rights reserved.
Atzvans
+
Atzvanīt!
Zvanīt