Hanzas iela 7, Rīga LV-1045
Tel.: 28669906
E-pasts: hhworkwear@kurt-koenig.lv
© 2016 Helly Hansen. All rights reserved. Created by iconcept.lv

Augstākā kvalitāte

Kvalitatīvi un ilgmūžīgi materiāli, no kuriem tiek ražoti darba apģērbi. Kvalitatīvais darba apģērbs palīdzēs ekstremālās situācijās un kalpos ilgu laiku jebkuros laikapstākļos, jebkurā gadalaikā.

Drošība

Valkājot šī ražotāja darba apģērbu samazināsiet traumu risku līdz minimumam, bet kvalitatīvi un ilgmūžīgi materiāli, no kuriem ražoti produkti, palīdzēs ekstremālās situācijās un kalpos ilgu laiku jebkuros laikapstākļos.

Funkcionalitāte

Helly Hansen Workwear misija – ražot profesionālu un kvalitatīvu darba apģērbu, kas paredzēts valkāšanai bīstamos darba apstākļos, kur kvalitātei un funkcionālumam ir tieša ietekme uz valkātāja veselību.

helly hansen

Kurt Koenig kopš 2014 gada izplata Norvēģu vadošo ražotāju HELLY HANSEN augstākās kvalitātes darba apģērbu, kas ir ražots pēc jaunākajām tehnoloģijām un no moderniem materiāliem, kas optimāli pasargā darbinieku no laika apstākļu kaprīzēm- vēja, aukstuma, lietus vai karstuma, ļaujot produktīvi strādāt arī sarežģītos laika aptākļos. Kurt Koenig piedāvā plašu HELLY HANSEN produktu klāstu, sākot ar džādu veidu jākām un T-krekliem, beidzot ar īpaši iztrādātu termoveļu, nedegošiem metinātāju tērpiem un augstas redzamības gaismu atstarojošu apģērba līniju, kas netikai ir praktiska un ērta, bet ļoti labi izskatās un ceļ uzņēmuma prestižu.

Kontakti Hanzas iela 7, Rīga LV-1045
Tel.: 28669906
E-pasts: hhworkwear@kurt-koenig.lv

Privātuma un sīkdatņu politika
© 2016 Helly Hansen. All rights reserved.
Atzvans
+
Atzvanīt!
Zvanīt